Kaptanın Sayfası

DEĞERLİ GOLF SEVERLER VE SPORCULAR;

                2016 Yılında golf dünyasının bir hayali Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Klübümüzün Onursal Başkanı Sayın Yusuf Ziya Yılmaz'ın girişimleri ile gerçeğe dönüşmüştür

                Kulübümüz sportif çalışmalarına hızlı bir şekil de Kulüp Başkanımız Kadir Koçak ve profesyonel eğitmenlerimiz ile başlamış ve çok kısa bir süre içerisinde hedeflenen başarılarına ulaşmış ve önemli  turnuvalara ev sahipliği yapmıştır.

                Samsun'un Atakum sahilinde, denize dolgu ile yapılan dünyadaki tek spor tesisi olma özelliğini taşıyan sahamız 9 çukurlu parkur olarak açılmış ikinci 9 çukur imalatlarının da sona yaklaşılmış toplam 650 dönüm alana ulaşmıştır. 2018 yılının ikinci yarısından itibaren organizasyonlara USGA standartlarına uygun olarak ev sahipliği yapacaktır.

                Samsun Golf Kulubünün ilk Kaptanı olma onurunu ve sorumluluğunu başkanım, eğitmenlerimiz ve sporcu arkadaşlarımızdan aldığım destek ile Ülkenin en genç kulübü olarak hedeflediğimiz etiket ve sportif başarıları en ileriye taşımayı hep birlikte görev edindik. Kendimizi geliştirmek adına düzenlediğimiz  turnuvara olan ulusal ve yerel katılımlar her organizasyon da daha çok artıyor.

                2018 yılında 18 çukurlu  sahamızda tüm golf severler ile yeni organizasyonaların heyecanını ve neşesini hep birlikte yaşamak üzere sevgi ve saygılarımı sunarım

 

                                                                                                                                             KAPTAN

                                                                                                                                             Tolga AĞACIKOĞLU